מי אתם פרי-ביס?

פרי-ביס היא חברה שחרטה על דגלה את מטרת העל, והיא להביא אליכם את המוצרים הבריאים ביותר, לצד טעם מנצח. ללא תוספת סוכרים וללא גלוטן.
מוצרי הדגל של החברה הם חטיפי ביס, אשר מיוצרים באריזה מיוחדת שתפקידה לשמור על זמן מדף ארוך ככל האפשר, לצד טריות שתחזיק מעמד ככל האפשר.
אנחנו בחברת פרי-ביס מייצרים את החטיפים שלנו בטכנולוגיה חדשנית, ייחודית ומיוחדת שהיא ייבוש בהקפאה, ולמעשה משמרת את הערכים הבריאותיים, הוויטמינים והמינרליים של הפרי ככל שאפשר ובצורה הטעימה ביותר.

מהו הליך ייבוש בהקפאה?

תהליך הייצור מתחיל עם פירות טריים, פירות ממוינים ומובחרים שעברו ניקוי וחיטוי באמצעות סטרליזטור. לאחר הניקוי פורסים את הפירות לפלחים ומניחים אותם על מגשים. 

מגשים אלה מוכנסים למקפיא ומשם מועברים לתא ואקום שמסיר בעדינות מים מהפרי, על ידי אידוי הקרח בתהליך שנקרא סובלימציה- זהו תהליך סילוק המים מהפרי. בתהליך הזה, נשמר מבנה התא, וכך בעצם נשמרים גם חומרי המזון של הפרי אשר משאירים לו את טעמו המקורי וגם ערכיו התזונתיים. תהליך זה הוא שמונע התיישנותו של הפרי ושומר עליו טעים ופריך.

הפירות היבשים שהוקפאו נארזים ונאטמים באריזות חסינות לחות, על מנת להבטיח פריכות ואורך חיי מדף ארוכים.
החטיפים שלנו הם 100% פרי טבעי, בעלי רכיב אחד שזה הפרי עצמו, ללא תוספים או חומרים משמרים.

כיצד חטיף פרי-ביס עוזר לי לשמור על אורח חיים בריא?

פרי-ביס מייצרת מוצרים המתבססים על רכיבים טבעיים בלבד, ללא חומרים משמרים, ללא סוכר, וללא גלוטן.
רבות דובר על נפלאות תזונת ללא הגלוטן וללא הסוכר שעושה פלאים לגופנו. והרי ידוע דבר, בייחוד בעשור האחרון עם התפתחות עולם התזונה והבריאות, על דבר השפעות ההתמכרות של הסוכר על גופינו, כאשר הוא נאכל בכמות גדולה מהממוצע. כמו כן, גם ידוע דבר על השפעותיו של הגלוטן, כאשר הוא נאכל בכמויות גדולות מהממוצע, כשהוא "נדבק" לדפנות גופנו, שהרי כשמו כן הוא- "גלו" (דבק), ובכך גם מקשה על ירידה במשקל.

חטיפי פרי-ביס מסייעים לכם, ככל האפשר, לאזן את תזונתכם, באמצעות ארוחות ביניים בריאות או קינוח בריא ביום שהוא יותר עתיר קלורית עבורכם, או שבכלל, פשוט כי בא לכם לאכול בצורה בריאה יותר, וביתר קלות.

בחטיפי פרי ביס יש בין 75-82 קלוריות לחטיף, תלוי בחטיף הפרי הנבחר על ידכם. חטיף פרי ביס הוא האיזון המושלם בין חטיף בריא וטעים, לבין פתרון תזונתי שגם תורם לתחושת השובע ומונע מכם נשנושים מיותרים.

האם יש כשרות לחטיפי פרי ביס?

חטיפי פרי ביס קיבלו כשרות בינלאומית- OU ואישור ה"רבנות הראשית לישראל".

האם חטיפי פרי-ביס מתאימים גם לתזונה טבעונית?

חטיפי הבריאות של פרי-ביס קיבלו סימון של התו הירוק, וכן סימון  Vegan Friendlyהמהווה חותמת טבעונית מן המניין.

עבור מי נועדו חטיפי פרי-ביס?

קהל היעד שלנו הוא מבוגרים וילדים כאחד.

הסדרה כוללת חטיפי בריאות בטעם תפוח, אגס, אננס, מנגו בננה, פירות שכולנו אוהבים, כך שכולם יוכלו להתחבר ולאהוב כל אחד לפי העדפתו, הן מבוגרים והן ילדים.

המארזים שלנו מגיעים בצורה נוחה שמותאמת לכל המשפחה, וניתן לקחת אותם לכל מקום לעבודה, משרד או לטיול ולאכול אותם בכל זמן שתרצו, כך שבין הארוחות תוכלו לנשנש אותם בהנאה או אפילו כחטיף בריא בארוחה קטנה.